HABERLER » Soysal, Yozgat'ta
04.02.2013

AK Parti Yozgat Milletvekili Opr. Dr. Ertuğrul Soysal, Bir Dizi Açılışlara Katılmak Üzere Yozgat'ta
AK PartiYozgat Milletvekili Opr. Dr. Ertuğrul Soysal, bir dizi açılışa katılmak amacıyla gittiği Yozgat’ta ilk olarak Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Yoğun Bakım ve Koroner Anjiyografi Üniteleri’nin açılışına katıldı. 
 
Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi önünde düzenlenen törene AK PartiYozgat Milletvekili Opr. Dr. Ertuğrul Soysal'ın yanı sıra Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Sivas Milletvekili Mesude Nursuna Memecan, Belediye Başkanı Yusuf Başer, Garnizon Komutanı Albay Recep Yalçınkaya, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar, kaymakamlar, belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Yoğun Bakım ve Koroner Anjiyografi Üniteleri’nin açılışının ardından Yozgat Valiliğinin 4 çeker araçlarının teslim törenine de katılan Soysal, Başbakan Yardımcımız Sayın Bekir BOZDAĞ ve beraberindeki heyet ile birlikte Yozgat Belediye Spor binamızı açılışına da katıldı.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Koordinasyon ve değerlendirme Toplantısı ve AK Parti Yozgat İl Başkanı ve İlçe Başkanları ile toplantı yapan Soysal, Hafta sonunda da esnafları ziyaret edecek.Habere Ait Resimler

Web Tasarım, Seo ve Programlama web tasarım seo danışmanlığı tarafından yapılmıştır...